KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212198
nr 1721 2198
Gösta Gustavson. Signerad, Carl Eldhs atelje. Olja på pannå. 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 41x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 september 2025
kl 19:03:59
29/8 06:46:24